JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Dzień sportu.

Dnia 26 czerwca zebraliśmy się na boisku szkolnym, aby uczestniczyć w Dniu Sportu. Na samym początku odbyły się wyścigi rzędów, a następnymi konkurencjami były mecz koszykówki oraz gra w siatkówkę balonem wypełnionym wodą. W szczególności zabawa balonem z wodą przyniosła dużo śmiechu i emocji. Na samym końcu odbyło się przeciąganie liny, w której trzeba było się wykazać niezłą siłą i wytrzymałością. Nie zabrakło ducha walki, więc wszyscy dobrze się bawiliśmy. Nasza szkoła uczestniczy w ministerialnym projekcie „Szkoła w ruchu”, więc Dzień Sportu w naszej szkole spędziliśmy w czynnej aktywności sportowej. Zdjęcia do obejrzenia w galerii

 Jakub Zupnik 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...