JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Zakończenie roku szkolnego

Dnia 27 czerwca  w naszej szkole miało miejsce zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Uroczystość już o 8.30 poprzedziła msza święta w intencji wszystkich uczniów, a na jej koniec odbyło się pożegnanie ks. Marka, dla którego był to ostatni rok w murach naszej szkoły. Ciepłe podziękowania za wspólnie spędzony czas jasno pokazały wszystkim zgromadzonym, że ksiądz był osobą nietuzinkową i będzie nam go brakować. Chwilę później brać uczniowska czekała już przed budynkiem szkoły na główny punkt programu. O 9.30 rozpoczęto rozdawanie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród rzeczowych, a kolejnym wystąpieniom wtórowały gromkie brawa. Tego dnia wszyscy byliśmy jakby bardziej szczęśliwi niż zwykle. Gdy wszystkie książki zniknęły ze stolika i dobiegł koniec popisów artystycznych wraz z wychowawcami udaliśmy się do klas, aby w kameralnym gronie odebrać pozostałe świadectwa. Chwilę później wszyscy ruszyliśmy w świat...

 Mateusz Konitzer kl. II c

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego.