JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Jan Linke mistrzem Polski nauczycieli w brydżu.

W dniach od 30 czerwca do 2 lipca 2014 roku w Grudziądzu odbywały się XVIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Brydżu Sportowym. Od wielu lat bierze udział w tych zawodach nauczyciel naszej szkoły Jan Linke. W tym roku zanotował bardzo dobry wynik.W kategorii par zajął 6 miejsce na 34 startujące pary. Wielkim sukcesem okazał się turniej teamów, w którym zwycięskim okazała się drużyna w składzie której grali: Jan Linke, Beata Buczkowska - Linke, Marek Bukowski i Józef Grewling. Przez najbliższy rok mogą się więc oni nazywać mistrzami Polski nauczycieli w brydżu. Gratulujemy !

 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego.