JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Pomoc dla Tomka

Tomasz Kondas, 21-letni  absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie potrzebuje naszej pomocy. Znając dobre serca całej społeczności szkolnej, także Absolwentów naszego Liceum bardzo proszę Państwa o pomoc (finansową, materialną, wolontariat). Cokolwiek kto może ofiarować, będzie to niezwykle ważne i cenne.

Liczymy na powstanie "Łańcucha Absolwentów". Poszczególni Absolwenci  będą tę informację przekazywać dalej do kolejnych. Niech każdy spróbuje dotrzeć do 5 osób z prośbą o pomoc i tak dalej... Każdy drobny gest, przybliży do nazbierania potrzebnej sumy.

Koordynacją pomocy zajmuje się m.in. Pani dr Danuta Kitowska, nauczycielka chemii w naszym Liceum oraz jej córka, Anna Kitowska (Absolwentka naszej szkoły). Można kontaktować się z nimi przez facebooka, dzieląc się pomysłami, oferować swoją pomoc. Informacje o Tomku Kondasie na otwartym profilu:

Pomóżmy Tomkowi wygrać walkę o życiehttps://www.facebook.com/TomekKondas?fref=photo

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego.