JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

KOCIOŁ 2015

W dniach 9-10 października 2015 roku odbyła się V edycja festiwalu relacji z podróży Kocioł organizowanego przez Złotowski Korpus Ekspedycyjny. Pierwszego dnia (piątek) odbył się wykład Jakuba Wolskiego zatytułowany „Lepiej czołgać się w odpowiednim kierunku niż biec w przeciwnym”. Mówił o tym, jak przygotować się do rajdu przygodowego. Wiedzę czerpał ze swojego pokaźnego doświadczenia. Kolejnego dnia odbyła się gra terenowa przeznaczona dla patroli z każdej grupy wiekowej, z całego powiatu. Do rywalizacji zgłosiło się 8 ekip. Walczyły o przechodni puchar przekazywany co roku z rąk do rąk. Punkty gry były porozmieszczane na terenie Złotowa. W organizacji zabawy pomagało wielu uczniów naszego liceum, ale znaleźli się i tacy, którzy brali w niej udział. Grę terenową wygrała drużyna „Ślimoki”, do której należała czwórka naszych uczniów. Puchar przekazała im ekipa z Okonka. Festiwal ponownie okazał się sukcesem i przyciągnął sporą widownię.

aut.:  Cezary  Adamczyk

 Autorem zdjęcia jest pan Piotr Witecki