JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Msza św. prymicyjna naszego Absolwenta

Dnia 4 czerwca 2016 r. w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Złotowie odbyła się Msza św. prymicyjna absolwenta naszego Liceum z roku 2009, Filipa Manikowskiego. Nasz absolwent po ukończeniu Liceum wstąpił do Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny, w którym przeszedł formację zakonną i ukończył studia. W maju br. przyjął święcenia kapłańskie. Na uroczystej  Mszy św. prymicyjnej nie zabrakło nauczycieli i absolwentów z naszego Liceum.

Księdzu Filipowi Manikowskiemu składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych na drodze swojego powołania, ale także nieustannego rozwoju swoich talentów i radości.

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...