JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

DZIEŃ Z CHEMIĄ – TRADYCJĄ W I LO

                                    6.06.br wzorem lat ubiegłych uczniowie I LO uczestniczyli w warsztatach chemicznych prowadzonych przez pracowników Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia a zorganizowanym przez Iwonę Chamier-Ciemińską, nauczycielkę  chemii w naszym liceum. Uczniowie klas pierwszych wykonywali doświadczenia przewidziane w podstawie programowej. Dla uczniów klas biologiczno-chemicznych przygotowano eksperymenty z chemii i biologii z zakresu rozszerzonego. Na koniec odbył się pokaz efektownych, kolorowych i głośnych doświadczeń dla wszystkich uczestników wykonanych przez prowadzących z Centrum Chemii w Małej Skali, oczywiście z aktywną pomocą naszych uczniów.Cieszymy się, że mogli w tym dniu uczyć się i bawić z nami uczniowie gimnazjów, którzy odwiedzili nas podczas Dnia Otwartego  Szkoły. Więcej zdjęć w galerii.

 tekst: Zuzanna Karbowska kl. II C
fot. Małgorzata Stankiewicz II C