JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca  b.r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Z tej okazji mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole przewodniczącą Rady Powiatu Jadwigę Harbuzińską-Turek, przewodnicząca Rady Rodziców Bożenę Lewandowską oraz przedstawicieli instytucji, z którymi współpracujemy oraz rodziców. Wszystkich powitała dyrektor Katarzyna Cielas, która podsumowała kończący się rok i podziękowała wszystkim pracownikom, nauczycielom i uczniom za pracę i zaangażowanie w życie szkoły. Szczególne słowa podziękowania wraz z najlepszymi życzeniami skierowała do p. Andrzeja Żujewa i ks. Adriana Piecucha MSF, którzy zakończyli pracę w naszym liceum. Kulminacyjnym momentem uroczystości było wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych, które w tym roku odbierało 46 uczniów. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy w tym roku szczycili się 100% frekwencją. Podziękowania, dyplomy i wyróżnienia odbierali uczniowie, którzy zaangażowali się w promocję szkoły, uczestniczyli w projekcie „Drugie Życie”, zostali wyróżnieni w konkursie „Kangur Matematyczny” oraz uczestniczyli w akcji PoczytajMY. 
     Państwo Angelika i Mariusz Leszczyńscy, fundatorzy i pomysłodawcy projektu promującego szkołę ogłosili zwycięzców i wręczyli nagrody dla klas a pani Angelika podziękowała naszym wolontariuszom, którzy angażowali się w prace Fundacji Złotowianka. Spotkania z wychowawcami w klasach, wręczenie świadectw oraz wzajemne życzenia udanych i bezpiecznych wakacji zakończyły uroczystość. Fotograficzną relacjęktórą można zobaczyć w galerii. przygotowała Urszula Chodera.

red. I LO