JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Awans naszej szkoły w rankingu "Perspektyw"

Co roku w styczniu miesięcznik „Perspektywy” ogłasza ranking najlepszych szkól ponadgimnazjalnych. Głównym kryterium rankingowym są wyniki maturalne, zarówno z przedmiotów obowiązkowych, jak i dodatkowych, w połączeniu z kryterium opartym na sukcesach szkół w olimpiadach. Miło nam poinformować, że nasza szkoła awansowała z 386 miejsca (w ubiegłym roku) na 199 w kraju, tym samym lokujemy się na 14. miejscu wśród wielkopolskich liceów. Możemy szczycić się tytułem „Srebrnej Szkoły 2015”

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...