JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Komunikat Dyrektora 1/2016/2017

Informuję, że w dniu 27 września 2016 roku odbędą się spotkania z rodzicami. Zapraszamy rodziców uczniów klas pierwszych o godz. 16:30, natomiast klas trzecich o godz. 17:30. Maturzystów zapraszam wraz z rodzicami na godz. 17:30, na spotkaniu będą przedstawione informacje dotyczące egzaminu maturalnego. Spotkania rodziców klas pierwszych i trzecich odbędą się w sali gimnastycznej. Rodziców uczniów klas drugich zapraszamy o godz. 17:30, ich spotkania odbędą się w salach lekcyjnych.
Proszę o przekazanie informacji Rodzicom.

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja