JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Au Pair in America - to program dla Ciebie!

Masz 18-26 lat? Opiekowałaś się już dziećmi? Chciałabyś pracować i studiować w USA? Au Pair in America to program dla Ciebie! Przyjdź na bezpłatne spotkanie informacyjne w Złotowie, które poprowadzi nasza absolwentka, a zarazem konsultantka programu Martyna Wróbel. Opowie Wam ona o programie i procedurze aplikacyjnej.

Spotkanie odbędzie się 25 listopada w I LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Złotowie,

ul. Bohaterów Westerplatte 9,w sali 23  o godz. 14:00.

aut. Martyna Wróbel

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...