JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Zespół

Spektakl „Co się stało...” jest efektem pracy całego zespołu. Opowiada o zjeździe klasowym pewnej grupy ludzi. Wspomnieniami wracają do przeszłości, gdy jako klasa artystyczna otrzymali trudne zadanie.

Praca nad widowiskiem zaczęła się 4 września 2014 od castingu. Do naszej grupy dołączyli: Lena Białkowska, Magdalena Semrau, Krystian Pietrzyk, Dawid Zozula i Martyna Zenfler, Patrycja Szczesniak.Próby trwały do 25 listopada, kiedy to w Jastrowiu miał miejsce występ przedpremierowy w czasie Powiatowego Konkursu Ortograficznego. 27 listopada odbyła się premiera w Złotowie. 12 grudnia wystąpiliśmyna festiwalu teatralnym w Turku, gdzie zdobyliśmy wyróżnienie. Była to też okazja, aby spotkać się i porozmawiać ze znanym aktorem Janem Peszkiem. Nasz teatr wystąpił również w Krajence, Zarzewie, Lipce, Pile i Nakle. Zagraliśmy również w Ośrodku Terapii Zajęciowej w Złotowie. Nasz teatr i szkoła są współorganizatorami Złotowskich Spotkań Teatralnych..

Nowy skład teatru:

 1. LENA BIAŁKOWSKA
 2. MARTYNA ŁOBODA
 3. KACPER KACZMAREK
 4. KARINA BUCZEK
 5. ŁUKASZ KLAWUNN
 6. MAGDALENA KONITZER
 7. CYRYLA MAJDA
 8. LIDIA PALUCHOWICZ
 9. DOMINIKA SITARSKA
 10. DOMINIK CIERNIAK
 11. MELANIE BRUSZKE
 12. ALEKSANDRA MISZTAL
 13. MARTYNA ZENFLER
 14. KRZYSZTOF KLAWUNN
 15. BEATA RADTKE
 16. MAGDALENA SEMRAU
 17. PATRYCJA SZCZĘŚNIAK
 18. KRYSTIAN PIETRZYK
 19. DAWID ZOZULA
 20. PIOTR RZECZYCKI


OPIEKUN: ANDRZEJ MOTAK

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja