JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Próbne egzaminy maturalne


Już za dwa miesiące matura!

Aby dobrze się do niej przygotować,  uczniowie klas trzecich przystąpili do próbnego egzaminu maturalnego. W poniedziałek, 5 marca 2021 roku zmagali się z testem diagnostycznym z języka angielskiego, wcześniej z języka polskiego i matematyki.

 Próbne egzaminy maturalne odbywają się w ścisłym reżimie sanitarnym i zakończą 16 marca 2021 roku.

Wszystkim Maturzystom życzymy powodzenia!

 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja