JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Kruki i kruczki...

4 marca 2021 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnej edycji szkoleń „Kruki i kruczki, czyli o komunikacji w przyrodzie, społeczeństwie i świecie wirtualnym” organizowanym przez Nadnotecki Instytut Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Pile.

Szkolenia komunikacyjne dla uczniów odbyły się w formie zdalnej i zorganizowane były w sposób, który umożliwiał nam samodzielne dochodzenie do zrozumienia podstawowych mechanizmów komunikacji w przyrodzie, społeczeństwie i świecie wirtualnym. Obejmowały warsztaty w trzech grupach, które tworzone były według zainteresowań uczestników: przyrodniczej, społecznej i komputerowej. Całość szkolenia podsumowywała gra dydaktyczna z niespodzianką. Ważne dla nas było to, że mogliśmy doskonalić umiejętność logicznego myślenia, analizy i syntezy informacji oraz współpracy w grupie.

opiekun grupy Emilia Kozłowska

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja