JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Tenis stołowy

Nasze tenisistki stołowe wywalczyły drugie miejsce w powiecie, tym samym otworzyły sobie drogę do gry na szczeblu rejonowym. Tam powtórzyły wynik z poprzedniego roku zajmując miejsce szóste.

 1. Hildebrandt Dominika
 2. Hahs Monika
 3. Gała Jowita
 4. Aleksandra Terkiewicz

 Opiekun: Wojciech Jarka

Szachy

Bardzo dobrze wypadli nasi uczniowie w powiecie na mistrzostwach powiatowych w szachach. Drużyna w składzie:  Belka Marta, Wargin Kamil, Buława Mateusz, Dywan Wojciech zajęła pierwsze miejsce. Tym samym będą reprezentować naszą szkołę na wyższym szczeblu w Poznaniu.

Opiekun: Wojciech Jarka

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

Na stadionie lekkoatletycznym w Złotowie odbyły się rejonowe mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce. Godnie nasza szkołę reprezentowała Karina Buczek, która w biegu na 400 metrów z czasem 1.05 wywalczyła drugą lokatę.

Poniżej pozostałe wyniki naszych lekkoatletów.

 • Głyżewski Radosław – 1500 m IX miejsce na 19 zaw.
 • Skrętny Amadeusz  – 800 m VI  miejsce na 16 zaw.
 • Smolicz Kamil -  1500 m VI miejsce na 19 zaw.
 • Wasilewski Damian  – 100m, 14,20 odpadł w elim.
 • Kokowska Joanna  – skok wzwyż 1,20 m odpadła w elim.
 • Szatkowski Maciej– pchnięcie kulą 11,97m, VII miejsce na 24 zaw.
 • Górecki Andrzej  – pchnięcie kulą 9,23 m odpadł w elim.
 • Brandt Natalia – skok w dal  3,77 m, VII miejsce na 17 zaw.

Opiekun: Wojciech Jarka

Siatkówka

Nasi siatkarze po czterech wyczerpujących meczach turnieju powiatowego w Krajence zajęli drugie miejsce. Z bardzo dobrej strony pokazali się Dawid Stańczyk i Radosław Meller, którzy debiutowali w drużynie Liceum.

 • Brzozowski Sylwester
 • Meller Radosław
 • Wesołowski Rafał
 • Kaczmarek Kacper
 • Stańczyk Dawid
 • Massel Michał
 • Matwiejczyk Piotr
 • Michalec Paweł

Opiekun: Wojciech Jarka

Koszykówka

Koszykarki I LO w Złotowie rywalizację na poziomie powiatu zakończyły na drugim miejscu. Zagrały ambitnie, dając z siebie wszystko, zachowując przy tym dobry humor. Czeka ich teraz wyjazd do piły na dalsze zmagania.

Drużyna grała w składzie:

 1. Brożek Joanna
 2. Wróbel Martyna
 3. Haraf Ewa
 4. Lach Ida
 5. Hildebrandt Dominika
 6. Gała Jowita
 7. Buczek Karina
 8. Olszewska Daria
 9. Banach Patrycja

Opiekun: Wojciech Jarka

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja