JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

MBP zaprasza na spotkania

 

MBP zaprasza

BARDZO PROSTE ZASADY: przyjdź do biblioteki i dokończ zdanie "CZYTAM, BO..." Możesz wypełnić tyle kartek, ile chcesz. Jedna karteczka, to jedno zdanie! Konkurs kierujemy do wszystkich użytkowników naszej biblioteki. Chcesz wziąć udział- załóż bezpłatnie konto i odbierz kartę czytelnika!!!

Ubezpieczenie NNW uczniów

Szczegółowe informacje na temat ubezpieczenia NNW uczniów do pobrania (spakowane)

MBP zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym

REGULAMIN do pobrania

Maturzyści - szansa na stypendium na I rok studiów

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia już 09 lipca 2018 roku rozpocznie rekrutację do VII Edycji stypendiów akademickich. Celem Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości, realizowane poprzez pomoc finansową, która niejednokrotnie jest jedyną szansą na podjęcie studiów wyższych w większych miastach. Stypendia w wysokości 5000zł. przyznawane są na okres pierwszego roku studiów stacjonarnych na uczelniach akademickich. 

https://www.facebook.com/FEimJJ/photos/a.1051484991636107.1073741826.251874844930463/1606150342836233/?type=3&theater

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja