JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Konkurs na hasło i plakat promujące segregację śmieci

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie na hasło i plakat promujące segregację śmieci organizowanym przez Ministerstwo Środowiska. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci szkolnych wszystkich poziomów. Prace rozpatrywane będą w dwóch kategoriach:

  • w kategorii „dzieci” – dla uczniów szkół podstawowych,
  • w kategorii „młodzież” – dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • Wymyślić hasło promujące segregację odpadów,
  • Przygotować plakat ilustrujący wymyślone hasło,
  • Przesłać skan lub zdjęcie pracy oraz formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub przesłać formularz zgłoszeniowy i pracę pocztą tradycyjną na adres Ministerstwa Środowiska,

W konkursie przewidziano nagrody:

  • Za zajęcie pierwszego miejsca w każdej z dwóch kategorii można otrzymać tablet.
  • Autorzy wyróżnionych prace otrzymają smartwatche.

Termin zgłaszania prac upływa 14 czerwca.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska.

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja