JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Konkurs fotograficzny PPIS w Złotowie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Złotowie informuje, że Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu we współpracy z Wielkopolskim Kuratorium Oświaty oraz Fundacją MSD dla Zdrowia Kobiet organizuje kolejną edycję konkursu w ramach programu „Wybierz życie – pierwszy krok”. W bieżącym roku zadaniem konkursowym jest wykonanie fotografii, która wskazuje na udział wirusa HPV w rozwoju raka szyjki macicy, zachęca do regularnych wizyt ginekologicznych i badań cytologicznych, zachęca do świadomych i odpowiedzialnych zachowań seksualnych, może być wykorzystana w celach edukacyjnych. Konkurs skierowany jest dla uczniów realizujących program „Wybierz życie-pierwszy krok”.

Ramy czasowe konkursu:

1. Etap szkolny - 5.03.2018r. - 20.04.2018r.

2. Wojewódzka Komisja Konkursowa - 15.05.2018r.

 

3. Termin nadsyłania prac do WSSE w Poznaniu to 5.05.2018r.

 Szczegółowy regulamin  w załączeniu. Prosimy o zapoznanie się z wymogami technicznymi oraz ze sposobem opisania pracy.  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

                                                           Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny

w Złotowie

mgr Halina Godlewska

 

 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja