„Oswajamy niepełnosprawność”
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach edukacyjnych „Oswajamy niepełnosprawność”, prowadzonych przez Fundację Złotowianka.Podczas zajęć mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami, znaczenia wolontariatu orazwartości takich jak empatia, szacunek i akceptacja. Szczególny zainteresowaniem cieszyły się zajęcia praktyczne, podczas którychuczniowie mogli doświadczyć wybranych barier, z jakimi na co dzień mierzą się osoby z niepełnosprawnościami. Warsztaty były cenną lekcjąwrażliwości społecznej i doskonale wpisały się w założenia edukacji zdrowotnej…