1 września o godzinie 9:00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie nastąpiła uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023.                   

Po 68 dniach wakacyjnego odpoczynku w szkolne mury powrócili uczniowie klas drugich,  trzecich, czwartych oraz szczególnie gorąco powitano uczniów czterech klas pierwszych, którzy dopiero od dzisiaj rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę w I LO.

Początek roku szkolnego zawsze jest momentem, który skupia w sobie wiele różnych planów, oczekiwań i marzeń, ale przede wszystkim stwarza on doskonałą okazję do tego, by rozpocząć ich urzeczywistnianie. Szczególne słowa podczas swojego przemówienia pani dyrektor Katarzyna Cielas skierowała do uczniów klas czwartych – tegorocznych maturzystów – a jednocześnie pierwszego rocznika, który będzie zdawał egzamin maturalny w nowej formule.

Wierzymy w to, że rozpoczynający się właśnie rok szkolny 2022/2023 będzie spokojny,  owocny i spełnią się wszystkie nasze oczekiwania. Wszyscy życzymy sobie jak najlepszych efektów pracy, ale przede wszystkim wrażliwości i pasji poznawczej, abyśmy z zapałem mogli napisać kolejny rozdział historii I LO.

Galeria zdjęć – tutaj